Blogosvět.cz logoBlogosvět.cz logo

Pan ministr zdravotnictví se nechal slyšet, ať si lidé nemažou aplikaci TEČKA z mobilů, že se tato skvělá vychytávka bude ještě hodit.

To jako fakt myslíte vážně, pane ministře?!

Připomeňme si, co v sobě zahrnuje ta slavná TEČKA:

Kovidpas, o němž se zpočátku tvrdilo, že je dezinformací, která se ukázala být záhy pravdou.

Pohádka o tom, že očkovaní jsou bezinfekční. Této pohádce je konec. Zástupkyně Pfizeru potvrdila, že vakcíny nebyly NIKDY testovány na účinek proti přenosu nákazy. Celé kovidpasy byly tak jen nástrojem k šikaně obyvatel. Kdo vstoupil do strany (očkovaných), dostal kovidpas a stal se občanem první kategorie. Ti ostatní se stali méněcennými. Podoba s dřívější komunistickou rudou knížkou čistě náhodná.

Pohádka o tom, že se naočkujeme jednou, maximálně dvakrát a tečka. Vyšlo najevo, že EU objednala předem tolik vakcín, že by každý občan mohl dostat deset dávek. Čtvrtá už je v běhu, a chystá se pátá. A pak každý rok další. Podivné nákupy vakcín už vyšetřuje prokurátor.

Používat za těchto okolností TEČKU je pro mě asi tak na stejné úrovni, jako kdyby se ve skladišti našlo 10 milionů starých průkazek KSČ a řeklo by se: než je vyhodit, uděláme z nich krásné nové občanské průkazy.

Lidi. Prosím, vymažte si TEČKU definitivně ze svých mobilů. Je to ohavný symbol mocenské zvůle. Nástroj jedné z největších diskriminací skupiny obyvatel.

Pane ministře. Neblbněte. Tečka je velké kovidistické FUJ. Jako pravicový politik ze země, předsedající EU, byste měl naopak apelovat na to, aby byly kovidpasy poslány v celé EU na smetiště dějin.

Krásný den přeje VČ

  • Sdílet: