Blogosvět.cz logoBlogosvět.cz logo

Prolomíme konečně hráz covidového mlčení? Nebo opět zvítězí cenzura?

Reportáž z kanálu - lůzy hlas


V posledních třech letech byl povolen jediný správný názor na Covid-19. Kdo jej nesdílel, byl zesměšňován, zostuzován a umlčován. Oponentní názory se objevovaly jen v alternativních médiích a na alternativních akcích. Na CoronaDuel byli pozváni i zastánci oficiálních postojů, ale ani jeden z pozvaných nepřišel – místo nich byly proto vystaveny jen jejich fotografie, a jejich (často kontroverzní) prohlášení byla pouštěna z nahrávek.

Hodně by mohl vyprávět exsenátor profesor Žaloudík, kterému opakovaně zrušili seminář v senátu.

Proto jsem zvědav, jak dopadne plánovaný seminář v parlamentu. Má se uskutečnit 20. listopadu pod záštitou poslance MUDr. Zlínského. Lze čekat reakce známých inkvizitorů – zatím jen pro ilustraci, co jsem zachytil v posledních dnech. K následujícím dvěma zprávám (jež se netýkají semináře) nebudu dávat odkazy, nechci dělat jejich autorům reklamu:

Jeden soudruh novinář se do mě naváží, jaký jsem to lhář a dezinformátor. A přitom sami lžou jako když tiskne. Uvádí mě jako „někdejšího lékaře“. Přitom i dítě v mateřské škole by si dokázalo lehce ověřit, že jsem vpravdě současný lékař a umělo by objednat pisálka ke mně do ambulance (bohužel nejsem psychiatr, tak bych mu asi nepomohl).

Další aktivistická soudružka novinářka se obula do všech s jiným názorem – v článku uvedla, že „lůza opět vylézá z kanálu“ a jmenovala novinářky Angeliku Bazalovou a Markétu Dobiášovou, právníky Tomáše Nielsena a (jak jinak) Janu Zwyrtek Hamplovou, zmínila i Jindřicha Rajchla, a z lékařů uvedla Lukáše Pollerta. Nuže, do této společnosti se hlásím i já – za dokumentační foto děkuji svému synovi.

Kanálový reportér

A stranou nemohl zůstat ani mediálně známý profesor Hel, jehož asi v Alabamě nikdo neposlouchá, a tak nás už tři roky oblažuje svými totalitními choutkami. O semináři z ledna 2022 prohlásil „Je těžko uvěřitelné, že se v ČR něco podobného může odehrávat“. Tentokrát přitvrdil: „Neberu antivaxerským dezinformátorům pořádat akce … patří jim i právo navzájem si své nesmysly sdílet v konspiračních žumpách… na půdu parlamentu ale nepatří“. Hele ho, demokrata! ON bude rozhodovat o tom, co se smí říkat a kde se to smí říkat. Poslal dokonce otevřený dopis předsedkyni parlamentu Markétě Pekarové Adamové s žádostí o zrušení akce, ta jej však (správně) odkázala do patřičných mezí.

To je svoboda projevu v americkém demokratickém pojetí. Zajímalo by mě, jestli protestoval, když se podobná akce konala v senátu ve Washingtonu. Nebo jestli se chová jako náčelník Vete-Ya pouze v ČR. Mimochodem, nemůžu ho najít v seznamu profesorů. Neví někdo, čím to může být?

Lůzy hlas zdraví vás. VČ

P.S. Ještě vzkaz od Jů: „Milé Hele, na závěr nechávám zahrát písničku pro tebe i pro celý Sníh. Spolek Sníh má příznačné jméno. Sněžil jeden ředitel, běžně sněží politici, a sníh podle některých z nich patří i do řitního otvoru (to prosím neříkám já-Jů, ale pan Havlíček).

Pro ty, kdo neklikají na zvýrazněné odkazy - zde je znovu odkaz na zmíněnou písničku, mně se moc líbí: https://www.youtube.com/watch?v=P4sMMVwfOfU

(Pozn.: kanálová reportáž obsahovala sice prvky sarkasmu, ale za ohavné vyjádření drzého spratka Jů opravdu nemůžu, sorry)

  • Sdílet: