Blogosvět.cz logoBlogosvět.cz logo

Kde udělali němečtí soudruzi chybu?


Naše minulá Babišova vláda se v průběhu kovidového šílenství ráda inspirovala v Německu u ministra zdravotnictví Lauterbacha. Dávala nám za vzor institut Roberta Kocha s tím, že chce něco podobného vybudovat i u nás. V tom naneštěstí pokračuje i vláda současná. Naštěstí zatím nepokračuje v hloupých a nesmyslných restrikcích, i když by je četní „levicoví blouznivci zemanovského typu“ jistě uvítali.

Pojďme se německým soudruhům podívat trošku na zoubek. Článek bude asi trochu delší než mé jiné blogy, za což se omlouvám. Ale má sloužit jako varování před tupým a bezhlavým následováním idiotských nápadů našich západních sousedů.

1) Diskriminace neočkovaných

V této disciplíně bylo Německo na jedné z předních pozic v Evropě. Němci nejprve po „flégrovsku“ záměrně lidi vystrašili. Pak je nutili k očkování všemi možnými způsoby. Neočkovaní podlidé nesměli téměř nic. Byl na ně uvalen lockdown. Co na tom, že lékaři protestovali. Co na tom, že i ministryni spravedlnosti se to zdálo přes čáru. Obergruppenführer Lauterbach zavelel a jelo se dál. Do hospod už nesměli ani dvakrát očkovaní, mohli tam jen trojnásobní opíchanci. Když bdělá policie zjistila, že si chce dát nedostatečně opíchaný důchodce kafíčko, vrhli se na něj rovnou čtyři uniformovaní a zatkli ho. Na demonstracích pro jistotu vzpurné občany mlátili pendreky.

2) Povinné očkování

Když ani teror vůči nepodvoleným nepomohl, vznikla úvaha o plošném povinném očkování. A jako přes kopírák podobné zvrhlé plány běžely v Rakousku, a samozřejmě u nás, neb němečtí soudruzi jsou naším vzorem. Naštěstí plošné povinné očkování ani v jedné zmíněné zemi nakonec neprošlo. V Německu je neschválil parlament. Pomohl zřejmě i dopis 81 významných vědců. Ono se totiž postupně ukázalo, že očkovaní nejenže šíří nemoc stejně jako neočkovaní, ale nelze vyloučit ani to, že s každou další dávkou se nakazí více očkovaných (máme na to již data z Islandu, ČR i jiných zemí, včetně zajímavosti z Německa, kde v bývalé NDR je menší proočkovanost a bylo zde méně případů než v bývalé NSR s větší proočkovaností). Navíc se právě v Německu objevila podrobná kritická zpráva třiceti expertů, která dokázala, že veškeré restrikce byly k ničemu, že institut Roberta Kocha pracoval špatně a že by jeho šéf měl být odvolán. Zpráva prosákla na veřejnost, i když se tomu snažil zabránit zejména duchovní otec lukrativních a zčásti podvodných PCR testů Drosten.

3) Ministr zdravotnictví Lauterbach

Zaslouží samostatnou kapitolku. Vydává se za epidemiologa, i když jím není. Když to slyšela jeho exmanželka epidemioložka, velmi upřímně se rozesmála. Pravděpodobně lhal o své čtvrté dávce (kdosi vyčetl z displeje jeho mobilu, že měl dávku před 271 dny, což čtvrtá být nemohla – tuto informaci ale nelze objektivně ověřit). V každém případě: ať již je očkován třikrát či čtyřikrát, stejně se nakazil a tím potvrdil, že očkování před nákazou nechrání, jak se mnozí snažili proklamovat.

Malá odbočka: poslanec českého původu byl podezřelý z hajlování, když udělal rukou gesto zvednutou paží. Naproti tomu typická poloha paže ministra Lauterbacha k žádnému podezření nevedla. Další důkaz německé kovidové spravedlnosti.

Obr.1 - údajně hajlující poslanec českého původu Bystroň
Obr.2 - zjevně nehajlující ministr Lauterbach s láskyplným výrazem

Tento kovid-fašistický ministr nelení a již chystá přísná opatření na podzim. Roušky všude uvnitř, očkovaní budou mít výjimku (i když již víme, že očkování nechrání proti přenosu). Ale pokud by bylo výjimek příliš, zruší je. Navíc platnost kovidpasu bude jen 3 měsíce. A co kdyby covidová vlna nepřišla? Nevadí, však jsou i chřipky, proto budou roušky už napořád. MengeLeuterbach chce prosadit plošnou čtvrtou dávku i přes odpor předsedy očkovací komise Mertense. Nechává očkovat i seniory těsně před smrtí a s etikou si nedělá žádný problém. A jak se poznají ti správně očkovaní? No přece podle různých barev na kovidpasu přesně podle čínského vzoru. Řeknete si – teď už snad zbývají po vzoru čínských soudruhů jen sociální kredity. I ty už se připravují, zatím v Bavorsku. Jmenují se öko-token. Občané budou odměňování za vzorné chování. (O tom, že v budoucnu budou za nevzorné chování trestáni, se zatím taktně mlčí).

Závěr je jednoduchý. Na otázku, kde udělali němečtí soudruzi chybu, lze odpovědět jedním slovem: všude. A zbývá jen pevně doufat, že náš ministr zdravotnictví sám sebe označil za pravicového politika s plnou odpovědností za svá slova, a že už nikdy nikdy nikdy nepůjdeme německou cestou kovidového teroru.

Přeji krásnou neděli s památným datem, které nám připomíná, že na invazi spojeneckých vojsk v roce 1968 se podílela i bývalá NDR. Mohutná invaze idiotských nápadů totiž může být stejně zhoubná jako invaze vojenská.

  • Sdílet: